כיצד מתבצע האימון?

אימון אישי בנוי ממפגשים אישיים בני שעה, אחת בשבוע. אימון יכול להיות בן פגישות ספורות או מתמשך. בדרך כלל, 12-20 פגישות הן משך זמן אפקטיבי לאימון אישי. פגישות האימון מתבצעות בדרך כלל פנים אל פנים אך ניתן להתאמן גם טלפונית או דרך סקייפ. 

במה אימון אישי שונה מטיפול פסיכולוגי?

בטיפול פסיכולוגי עוסקים בדרך כלל בהווה ובעבר, בדברים שקרו בילדות ומשפיעים עלינו עד היום. באימון אישי המוקד הוא ההווה והעתיד. העבר משמש אותנו כדי ללמוד על דפוסים שאימצנו ושאולי ניתן לשנות. ההווה מספר לנו על מצבנו הנוכחי, איך אנחנו מרגישים כיום ומה אפשרי ברגע זה. אנו מסתכלים קדימה אל העתיד בכדי לראות לאן אנו רוצים ללכת, ומהי הדרך להגיע לשם. כדי להגיע לייעוד שלנו, קודם כל צריך לראות אותו בעיני רוחנו. אני מאוד מאמינה במשפט: "if you can see it then you can do it". 
איך אדע אם אימון אישי מתאים לי?
אם אתה מוכן "לבחור בבחירה"- לקחת אחריות על חייך, לצעוד לעבר שינוי ולעבוד לשם כך - בהתבוננות בעצמך אל מול הסביבה, בהתבוננות בדפוסי המחשבה שלך, אימון אישי יכול להתאים לך. רק התנסות תוכל לאפשר לך באמת לדעת מה עוצמתו של האימון בעבורך. 
אילו נושאים עולים באימון אישי?
כל נושא אשר מעסיק את התאמן יכול להיות נושא לאימון. דוגמאות: שיפור הזוגיות, מציאת הייעוד, בחירה במסלול קריירה, אימון עסקי, בניית בטחון עצמי, הצבת גבולות במערכות יחסים, קידום עסק עצמאי, יחסים עם הילדים או ההורים, קידום המצב הבריאותי, התפנות לעצמי, התמודדות עם אבל, מחלה, ליקוי קשב, התפתחות עצמית ועוד. 
מה זה אימון אישי בדרך האמ"ת? 
אימון אישי בדרך האמ"ת הוא אימון הבנוי על שלושה מרכיבים: המרכיב האימוני- רגשי, המרכיב המחשבתי והמרכיב התודעתי. בעזרת עבודה אימונית על המחשבות, בתהליך בדרך האמ"ת אנו נשנה את הרגש, האמונות והתפיסות שלנו לגבי העולם, אנשים וגבי עצמנו ובכך ניצור תודעה-תפיסה חדשה מתוך בחירה. 
מה זה אימון עסקי בדרך האמ"ת? 
אימון עסקי בדרך האמ"ת הוא אימון שבנוי על מיקוד ותכנון עסקי. באימון שכזה נבנה יחד חזון עסקי ומתוך זה נבנה תוכנית עסקית למיקוד הגדרה עסקית, קהל יעד, בידול, מיצוב ומיתוג עסקי. 
מה הם אחוזי ההצלחה של אימון אישי?
הרוב הגדול של המתאמנים, מדווח על השגת המטרות האימוניות שהציבו בתחילת הדרך! יחד עם זאת, מידת ההצלחה של האימון תלויה במידה רבה במידת המחויבות וההתמסרות של המתאמן לתהליך. האם אתה מוכן להתחייב ולקחת אחריות על חייך להגשמת הייעוד שלך? 
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Google+ Icon

© 2023 by Personal Life Coach. Proudly created with Wix.com